logo firmy powereco fotowltaika , pomy ciepła , elektryka Skierniewice

Żegnaj lato, witaj jesień! - Podsumowanie lata i fotorelacja z ostatnich realizacji :-)

Jesienna aura powoli zaczyna gościć w naszym kraju, czas lata to dla naszej firmy mnóstwo inwestycji począwszy od kompleksowego wykonywania instalacji w domkach jednorodzinnych, firmach, szpitalach a skończywszy na halach przemysłowych.

Cieszymy się niezmiernie że coraz więcej Klientów docenia wysoką jakość naszej pracy, i dbałość o szczegóły. Obecnie z firmy wykonującej swoje usługi w centralnej Polsce, powoli zaczynamy się przeistaczać w firmę ogólnokrajową, a nawet mamy coraz więcej zapytań z takich krajów jak: Niemcy, Holandia, Czechy i Dania jak na razie nie planujemy ekspansji na rynki zagraniczne, ale kto wie polecenia naszych Klientów sięgają jak widać daleko ;-)

Coraz większą popularnością cieszą się magazyny energii te domowe jak i dla przemysłu. Dodatkowo widzimy ogromne zapotrzebowanie na instalacje fotowoltaiczne właśnie w sektorze produkcyjnym i magazynowym.

Obecnie także coraz więcej inwestorów indywidualnych jest zainteresowanych programem "Mój Prąd 5.0" i Czyste powietrze" dziewczyny w biurze pomagają na bieżąco z wypełnianiem wniosków dla naszych Klientów, aby udało się pozyskać jak najwięcej funduszy zewnętrznych na finansowanie inwestycji w Państwa domach, w obecnym roku będzie to na pewno kilka milionów złotych które pozostaną w kieszeniach naszych Klientów.

Obecnie zakańczamy jedną z większych inwestycji, kończymy instalować instalację przemysłową o wielkości niemalże 1 MW to prawie 2500 paneli fotowoltaicznych na jednym dachu, (fot. poniżej)

Przygotowujemy się także do wyposażenia w pompy ciepła budynków na jednym z osiedli w Warszawie i kilku bloków w okolicach Wrocławia. Także w naszym rodzimym mieście Skierniewice i okolicach mamy już ponad 2 tysiące instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i magazynów energii. Dodatkowo mamy zakontraktowane kilka budynków na pełną termomodernizację i wyposażenie w instalacje na rok obecny i przyszły. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i tak duże zainteresowanie naszym wykonawstwem, staramy się sprostać wszystkim wyzwaniom i życzeniom nawet tym najtrudniejszym. 

Najbardziej cieszy nas, że coraz więcej Klientów wraca do nas z kolejnymi zleceniami i poleca naszą firmę, dziękujemy za zainteresowanie naszymi realizacjami postaramy się o częstsze fotorelacje, a także zgodnie z Państwa sugestiami i prośbami rozwinięcie naszego kanału na Facebooku i innych mediach społecznościowych, a także zamieszczanie filmów z realizacji, aby nowi jak i obecny Klienci mogli sami zapoznać się jak nasze ekipy działają w terenie :-)

Poniżej zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z części realizacji wykonywanych w ostatnim czasie.

08 października 2023
Stoisko firmy Powereco ze Skierniewic na Święcie Kwiatów Owoców i Warzyw

SEKRETARIAT: 690-428-939

Siedziaba Powereco fotowltaika - elektryka - pompy ciepła
Parking firmy Powereco w Skierniewiach

NIP: 836-188-20-66
REGON: 524394559


Ul. STEFANA OKRZEI 11
96-100, Skierniewice

Fotowoltaika, POMPY CIEPŁA - Skierniewice

MICHAŁ: 505-313-533

Dział handlowy

Dział TECHNICZNY

Karol: 790-244-900

JAKUB: 518-047-515

KONTAKT z NAMI