logo firmy powereco fotowltaika , pomy ciepła , elektryka Skierniewice

Realizacje inwestycji kwiecień / maj 2024 i fotorelacja z ostatnich realizacji + kilka nowości w naszej firmie

Wrzucamy jak zawszę paczkę zdjęć z ostatnich montaży w Państwa budynkach. Dodatkowo trochę informacji i nowości które wprowadziliśmy.

Ilość instalacji wykonanych przez naszą firmę przekroczyła jakiś czas temu 2,5 tysiąca. Jesteśmy dumni z tak dużego zainteresowania naszymi usługami to już nie tylko Skierniewice i okoliczne miejscowości, ale coraz większe miast jak Warszawa, Łódź a nawet w ostatnim czasie Wrocław.

Uzyskaliśmy prestiżowy tytuł PRO Partnera firmy Panasonic. Doświadczenie, jakość, zadowolenie Klienta– te trzy frazy najlepiej opisują naszą misję w Powereco. Ostatnio osiągnęliśmy kolejny kamień milowy w naszej działalności, uzyskując status PRO Partnera firmy Panasonic. Co to oznacza dla Ciebie jako naszego Klienta: jeszcze wyższa jakość usług, wydłużona 5-letnia gwarancja producenta na urządzenia i wsparcie na każdym etapie instalacji.

Często wykonując dla Państwa audyty budynków słyszeliśmy o małej ilości w Skierniewicach jak i okolicach ekip zajmujących się kompleksową termomodernizacją. Wielu mieszkańców także okolicznych miejscowości pytało czy nasi audytorzy mają możliwość nadzorować takie inwestycje, aby jakość usług w kolejnych etapach była także na takim poziomie o jaki walczymy przy wszystkich instalacjach w Państwa domach między innymi: fotowoltaiki, pomp ciepła, klimatyzacji i magazynów energii.

Dlatego też postanowiliśmy kilka miesięcy temu powołać do życia nowy dział zajmujący się kompleksowym wykonaniem termomodernizacji począwszy od audytu energetycznego po wykonanie ocieplenia jak i całej elewacji Państwa budynków. Kolejny raz postawiliśmy na jednych z najbardziej doświadczonych pracowników na rynku dla których wykonywanie takich instalacji to nie tylko praca, ale i pasja i z czystym sumieniem możemy powiedzieć jesteśmy zadowoleni z efektów ich pracy 🙂

Na obecny rok mamy jeszcze możliwość na zapis nieruchomości do kompleksowej modernizacji z programu “Czyste powietrze” jak i całkiem nowo budowanych nieruchomości.

19 maja 2024
Siedziba firmy powereco w Skierniewicach

SEKRETARIAT: 690-428-939

Siedziaba Powereco fotowltaika - elektryka - pompy ciepła
Parking firmy Powereco w Skierniewiach

NIP: 836-188-20-66
REGON: 524394559


Ul. STEFANA OKRZEI 11
96-100, Skierniewice

Fotowoltaika, POMPY CIEPŁA - Skierniewice

MICHAŁ: 505-313-533

Dział handlowy

Dział TECHNICZNY

Karol: 790-244-900

JAKUB: 518-047-515

KONTAKT z NAMI