logo firmy powereco fotowltaika , pomy ciepła , elektryka Skierniewice

Nowe realizacje instalacji luty - marzec 2024

Kalendarzowej wiosny jeszcze nie ma, ale mamy coraz więcej ciepłych i słonecznych dni. Efekt jest taki, że gdy tylko dni się wydłużają, a słońce dłużej i intensywniej świeci, montujemy coraz więcej instalacji fotowoltaicznych. Obecnie najwięcej jest kompleksowych instalacji z magazynami energii i pompami ciepła. Mimo, iż inwestycja w odnawialne źródła energii od zawsze była uważana za opłacalną, w obecnej sytuacji coraz większych dotacji rządowych, instalacje te stają się jeszcze bardziej korzystne.

Dlaczego warto wybrać Powereco:

1. Jesteśmy Polską firmą z ponad 2000 realizacjami w całej Polsce

2. Pomagamy w uzyskaniu dotacji z programu “Czyste powietrze” do 136 200 zł bezzwrotnej dotacji!

3. Pomagamy w uzyskaniu dotacji z programu “Mój prąd”

4. Oferujemy możliwość korzystnego finansowania.

5. Gwarantujemy satysfakcję i szybką realizację usług w całym kraju.

Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się komfortem ciepłego domu bez obaw o wysokie rachunki  :-)

Mamy coraz więcej Klientów z polecenia, kto zainwestował kilka lat temu w pompę ciepła i fotowoltaikę może już w większości przypadków żyć ponosząc minimalne koszta za energię elektryczną i ogrzewanie budynków. Ostatnio mamy sporo osób informujących nas że ostatnie lata zamknęli z opłatami poniżej 1000 zł za ogrzewanie i energię elektryczną w swoich domach dziękujemy że mogliśmy wam pomóc.

Obserwujemy także odchodzenie od kotłów gazowych. Klienci zaczynają być świadomi, aby nie wpaść w tzw: “Pułapkę Gazową” o której możemy przeczytać w coraz większej ilości mediów jak i portali internetowych np: money.pl, businessinsider.com.pl, finanse.wp.pl, biznesinfo.pl i dziesiątki innych mediów, a także ostrzeżenia zaczynają być wydawane przez niezależne instytucje jak Forum energii zamieszczamy link do raportu można go pobrać w pdf. z tej strony: https://www.forum-energii.eu/budynki-w-pulapce-gazowej

Poniżej jak zwykle fotorelacja z ostatnich montaży instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii i kompleksowych termomodernizacji. 

17 marca 2024
Siedziba firmy powereco w Skierniewicach

SEKRETARIAT: 690-428-939

Siedziaba Powereco fotowltaika - elektryka - pompy ciepła
Parking firmy Powereco w Skierniewiach

NIP: 836-188-20-66
REGON: 524394559


Ul. STEFANA OKRZEI 11
96-100, Skierniewice

Fotowoltaika, POMPY CIEPŁA - Skierniewice

MICHAŁ: 505-313-533

Dział handlowy

Dział TECHNICZNY

Karol: 790-244-900

JAKUB: 518-047-515

KONTAKT z NAMI