logo firmy powereco fotowltaika , pomy ciepła , elektryka Skierniewice

Nowa siedziba POWERECO w Skierniewicach

Firma POWERECO - fotowoltaika, pompy ciepła, elektryka zaprasza do nowej siedziby połączonej z oddziałem, mieszczącej się w Skierniewicach na ulicy Stefana Okrzei 11 niedaleko targowiska miejskiego.

Nowa siedziba związana jest z dynamicznym rozwojem firmy. Zmiana lokalizacji zapewnia łatwy dojazd, dogodny dostęp dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz więcej miejsc parkingowych dla naszych pracowników jak i klientów.  Zaletą nowej siedziby jest także dobre połączenie z drogą na Warszawę  oraz Łódź

Biuro jest przestronne oraz stanowi wygodne miejsce pracy, sprzyja zwiększonej produktywności, kreatywności i integracji ekipy :) Ponadto stwarza dogodne warunki do spotkań z kontrahentami.

Nowa siedziba POWERECO to większe powierzchnie magazynowe, które nie tylko znacznie zmniejszą czas oczekiwania na instalacje, ale przyczynią się również do świadczenia jeszcze bardziej kompleksowych usług z dziedziny fotowoltaiki, pomp ciepła, elektryki jak i całej szeroko rozumiej branży odnawialnych energii.

W siedzibie w Skierniewicach,  można liczyć na wszechstronną pomoc i doradztwo techniczne w projektowaniu i budowie efektywnych, energooszczędnych oraz przyjaznych dla środowiska instalacji fotowoltaicznych, chłodniczych, klimatyzacyjnych, pomp ciepła.

Ponadto w biurze można uzyskać niezbędne informacje dotyczące ekologicznych źródeł pozyskiwania energii, oraz zdobyć kompetentne wsparcie dotyczące zagadnień dotyczących programów, dzięki którym otrzymają Państwo dotacje na swoje instalację m.in. "Czyste powietrze" czy "Mój prąd"

Dziękujemy Państwu za zaufanie, współpracę i tak liczne polecenia dzięki wzrastającej rzeszy klientów z powiatu Skierniewickiego jak regionu środkowej Polski  nasza firma może ciągle rozwijać swoją ofertę i oferować coraz to nowocześniejsze rozwiązania, które wyznaczają nowe standardy na naszym rynku.

Życzymy wszystkiego dobrego zarząd POWERECO

01 listopada 2021
Siedziba firmy powereco w Skierniewicach

SEKRETARIAT: 690-428-939

Siedziaba Powereco fotowltaika - elektryka - pompy ciepła
Parking firmy Powereco w Skierniewiach

NIP: 836-188-20-66
REGON: 524394559


Ul. STEFANA OKRZEI 11
96-100, Skierniewice

Fotowoltaika, POMPY CIEPŁA - Skierniewice

MICHAŁ: 505-313-533

Dział handlowy

Dział TECHNICZNY

Karol: 790-244-900

JAKUB: 518-047-515

KONTAKT z NAMI